Tekmovalni program od 10 do 14 let

Kontakt:

070 712 223 / Ana,

Razvoj tekmovalnega tenisa je v Teniškem klubu Krško prioritetna dejavnost.

PREDVIDEN OBSEG PROGRAMA:

• 3 x tedensko 90min (treningi v skupini);
  • 1x tedensko kondicija 90 min;
  • Sparing tekme.

Obseg treningov se spreminja glede na starost in individualno potrebo igralca.

Igralcem usmerjenim v tekmovalni tenis strokovna ekipa trenerjev pripravi skrbno načrtovan program treningov, ki se razlikuje glede na individualne potrebe posameznika.

Program treningov se osredotoča na naslednje točke:

• TEHNIKA IGRANJA (optimalna izvedba udarcev, ipd.);
  • TAKTIKA IGRE (razvoj igre v 5 igralnih situacijah; prepoznavanje tekmečevih prednosti in slabosti, ipd.);
  • KONDICIJA IGRALCA (razvijanje različnih oblik gibanja, agilnost igralca v igri, ipd.);
  • PSIHOLOGIJA IGRALCA (razvoj odgovornosti in samostojnosti, postavljanje ciljev, prepoznavanje ciljev, ipd.);
  • OSEBNOSTNI RAZVOJ (razviti ljubezen do tekmovanja, spoštovanje do soigralcev, trenerjev, kluba, ipd.).

Igralci se udeležujejo tekmovanj pod okriljem nacionalne teniške zveze (Tenis Slovenija) ter tekmovanj Tennis Europe.

Kaj je novega

RISE (Racket for Integration of SEnios)

16 September 2022

Vsi, ki bi se želeli preizkusiti v igri pickleballa vljudno vabljeni!

Dnevi odprtih vrat teniške šole

06 September 2022

Lepo vabljeni na dneve odprtih vrat TK Krško, ki bodo potekali 8.9.2022 in 15.9.2022 od 18:00 do 20:00 ure.

Mesec tenisa

06 September 2022

Vljudno vabljeni na brezplačno igro tenisa!